Ми робимо
інформацію доступною

Особлива інформація

Тип информації Відомості про зміну складу посадових осіб емітента
Дата здійснення дії: 06.08.2013
Дата публікації 06.08.2013 19:01:00
Найменування емітента* ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОГОВОРІВ НА ФІНАНСОВИХ РИНКАХ"
Юридична адреса* 04107, місто Київ, вул. Тропініна, 7-Г
Керівник* Чугаєвський Дмитро Віталійович - Голова Правління. Тел: 0445854242
E-mail* novosad@mfs.kiev.ua
* Інформація на момент розміщення інформації в Загальнодоступній інформаційній базі НКЦПФР
Відповідно до рішення загальних зборів акціонерів Публічного акціонерного товариства «Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках» (далі – емітент), які відбулися 05.08.2013 року (дата прийняття рішення), виникла особлива інформація щодо зміни складу посадових осіб, а саме:

Припинено повноваження (звільнено):
Посадова особа – Голова Наглядової Ради Пасенова Надія Олексіївна (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Голови Наглядової Ради 2 роки і 4 місяці, часткою у статутному капіталі емітента не володіє.

Посадова особа – Член Наглядової Ради Арсенюк Олександр Вадимович (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Наглядової Ради 2 роки і 4 місяці, часткою у статутному капіталі емітента не володіє.

Посадова особа – Член Наглядової Ради Бедненко Владислав Миколайович (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Наглядової Ради 2 роки і 4 місяці, часткою у статутному капіталі емітента не володіє.

Посадова особа – Член Наглядової Ради Національний банк України (ЄДРПОУ - 00032106), представник Кораблін Сергій Олександрович (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Наглядової Ради 2 роки і 4 місяці, володіє часткою у статутному капіталі емітента 77,57413%.

Посадова особа – Член Наглядової Ради ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПОУ - 14360570), представники Дерішев Вячеслав Володимирович, Новіков Тімур Юрійович (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Наглядової Ради 2 роки і 4 місяці, володіє часткою у статутному капіталі емітента 0,00065%.

Посадова особа – Член Наглядової Ради ПАТ «ОТП Банк» (ЄДРПОУ - 21685166), представник Супрун Андрій Володимирович (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Наглядової Ради 2 роки і 4 місяці, володіє часткою у статутному капіталі емітента 0,00065%.

Посадова особа – Член Наглядової Ради ПрАТ «Альтана Капітал» (ЄДРПОУ - 20337279),представник Амітан Олена Анатоліївна (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Наглядової Ради 2 роки і 4 місяці, володіє часткою у статутному капіталі емітента 0,35924%.

Посадова особа – Член Наглядової Ради ПАТ «ПУМБ» (ЄДРПОУ - 14282829), представник Герман Нінель Іванівна (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Наглядової Ради 2 роки і 4 місяці, володіє часткою у статутному капіталі емітента 3,75572%.

Посадова особа – Член Наглядової Ради ПАТ «Фондова біржа ПФТС» (ЄДРПОУ - 21672206), представник Селецький Ігор Олегович (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Наглядової Ради 2 роки і 4 місяці, володіє часткою у статутному капіталі емітента 3,75572%.

Посадова особа – Член Наглядової Ради Тимонькін Борис Владиславович (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Наглядової Ради 2 роки і 4 місяці, часткою у статутному капіталі емітента не володіє.

Посадова особа – Член Наглядової Ради ПАТ «Українська біржа» (ЄДРПОУ - 36184092), представник Ткаченко Олег Васильович (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Наглядової Ради 2 роки і 4 місяці, володіє часткою у статутному капіталі емітента 0,85696%.

Посадова особа – Член Наглядової Ради Спільне підприємство товариство з обмеженою відповідальністю «ДРАГОН КАПІТАЛ» (ЄДРПОУ - 30965875), представник Тарабакін Дмитро Валерійович (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Наглядової Ради 2 роки і 4 місяці, володіє часткою у статутному капіталі емітента 0,07185%.

Посадова особа – Член Наглядової Ради Почапський Микола Олександрович (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Наглядової Ради 2 роки і 4 місяці, часткою у статутному капіталі емітента не володіє.
Посадова особа – Член Наглядової Ради Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕКТ-Трейд» (ЄДРПОУ – 32912296),представник Єршов Артемій Михайлович (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Наглядової Ради 2 роки і 4 місяці, часткою у статутному капіталі емітента не володіє.

Посадова особа – Голова Ревізійної Комісії Дробноход Юрій Миколайович (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Ревізійної Комісії 3 роки і 11 місяців, часткою у статутному капіталі емітента не володіє.

Посадова особа – Член Ревізійної Комісії Савицька Лариса Віталіївна (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Ревізійної Комісії 3 роки і 11 місяців, часткою у статутному капіталі емітента не володіє.

Посадова особа – Член Ревізійної Комісії Гордієнко Марія Олегівна (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Ревізійної Комісії 3 роки і 11 місяців, часткою у статутному капіталі емітента не володіє.

Посадова особа – Член Ревізійної Комісії Зінченко Віктор Ігоревич (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Ревізійної Комісії 3 роки і 11 місяців, часткою у статутному капіталі емітента не володіє.

Посадова особа – Член Ревізійної Комісії Амітан Олена Анатоліївна (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особа перебувала на посаді Члена Ревізійної Комісії 3 роки і 11 місяців, часткою у статутному капіталі емітента не володіє.

Призначено:
Посадова особа – Голова Спостережної Ради Макаренко Олег Іванович (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особу призначено строком на 3 роки. Протягом своєї діяльності посадова особа займала посади: заступник директора Дирекції з управління діяльністю Корпоративного недержавного пенсійного фонду Національного банку України, директор Дирекції з управління діяльністю Корпоративного недержавного пенсійного фонду Національного банку України. Посадова особа акціями емітента не володіє.

Посадова особа – Член Спостережної Ради Стрільчук Володимир Михайлович (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особу призначено строком на 3 роки. Протягом своєї діяльності посадова особа займала посади: начальник управління валютного контролю Департаменту валютного контролю та ліцензування Національного банку України, начальник управління валютного контролю департаменту контролю, методології та ліцензування валютних операцій Національного банку України, заступник директора Дирекції з управління діяльністю корпоративного недержавного пенсійного фонду Національного банку України. Посадова особа акціями емітента не володіє.

Посадова особа – Член Спостережної Ради Козубенко Олександр Миколайович (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особу призначено строком на 3 роки. Протягом своєї діяльності посадова особа займала посади: начальник відділу аналізу ризиків позичальників Групи управління проектами міжнародних кредитних ліній Національного банку України, керівник Групи управління проектами міжнародних кредитних ліній Національного банку України. Посадова особа акціями емітента не володіє.

Посадова особа – Член Спостережної Ради Юр'єв Андрій Михайлович (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особу призначено строком на 3 роки. Протягом своєї діяльності посадова особа займала посади: заступник начальника Управління цінних паперів – начальник відділу інвестиційної діяльності публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України", начальник Управління цінних паперів публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України". Посадова особа акціями емітента не володіє.

Посадова особа – Член Спостережної Ради Балагура Ірина Володимирівна (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особу призначено строком на 3 роки. Протягом своєї діяльності посадова особа займала посаду: заступник директора казначейства - начальник управління ринків капіталів Казначейства публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України". Посадова особа акціями емітента не володіє.

Посадова особа – Голова Ревізійної Комісії Хрустальова Наталя Олексіївна (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особу призначено строком на 3 роки. Протягом своєї діяльності посадова особа займала посади: заступник Голови Правління – начальник управління внутрішнього аудиту закритого акціонерного товарисва "Терра Банк", заступник Голови Правління – начальник управління внутрішнього аудиту публічного акціонерного товариства "Терра Банк", в.о. директора Департаменту аудиту Національного банку України, директор Департаменту аудиту Національного банку України. Посадова особа акціями емітента не володіє.

Посадова особа – Член Ревізійної Комісії Пасанюк Олег Броніславович (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особу призначено строком на 3 роки. Протягом своєї діяльності посадова особа займала посади: заступник начальника Управління внутрішнього аудиту – начальник відділу внутрішнього аудиту публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України", заступник начальника Управління внутрішнього аудиту публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України". Посадова особа акціями емітента не володіє

Посадова особа – Член Ревізійної Комісії Коломієць Вікторія Станіславівна (дозволу на оприлюднення паспортних даних не надано). Особу призначено строком на 3 роки. Протягом своєї діяльності посадова особа займала посади: заступник начальника відділу структурованих фінансових продуктів управління ринкових капіталів Казначейства публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України", заступник начальника управління – начальник відділу структурованих фінансових продуктів управління ринків капіталів Казначейства публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України", заступник начальника управління ринків капіталів Казначейства публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України". Посадова особа акціями емітента не володіє.

Обґрунтування змін у персональному складі посадових осіб та підстави прийняття рішення: внесення змін до статуту емітента щодо зміни кількісного складу органів емітента.

Посадові особи емітента непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не мають.

Особа, що вказана нижче підтверджує достовірність інформації, що вказана в повідомлення, та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства:
Голова Правління Чугаєвський Дмитро Віталійович